Titles you rated

Lost You ForeverRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5

Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
Ashes of LoveRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 4.5
GG PrecinctRated ★ 3.5
The FrogRated ★ 1.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
EveRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Alias GraceRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0