Series
Ratings
195
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5

Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
World War II: From the FrontlinesRated ★ 5.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Future Diary Season 2Rated ★ 4.5
Street Man FighterRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5