Series
Ratings
174
Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.5
BTOOOM!Rated ★ 3.5
Ro-Kyu-Bu!Rated ★ 0.5
High School of the DeadRated ★ 3.0
IS <Infinite Stratos>Rated ★ 2.0
Yosuga no SoraRated ★ 2.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.0
걸스 온 탑Rated ★ 1.5
Horizon in the Middle of NowhereRated ★ 1.5
Go! AnpanmanRated ★ 3.0
Mayo Chiki!Rated ★ 2.0

Tokyo RevengersRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 4.0
HamatoraRated ★ 2.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5

The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Arcana FamigliaRated ★ 2.0