Movies
Ratings
178
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5

The PiratesRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5

The Divine MoveRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 3.0

A Company ManRated ★ 3.0
LOST AND FOUNDRated ★ 3.0
Daddy Long LegsRated ★ 3.0
Who's Got The Tape?Rated ★ 3.5

Man on the EdgeRated ★ 2.5
Almost LoveRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.0

Highway StarRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 2.0