Movies
Ratings
305
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0

MasterRated ★ 3.0

Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5

The Last PrincessRated ★ 3.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
ALICERated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0