Series
Ratings
15
Hur JunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5