Series
Ratings
136
리뷰왕 장봉기Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5

Slam DunkRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0

Reborn RichRated ★ 3.0
Gaus ElectronicsRated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
You vs. WildRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
SNL Korea Reboot Season 1Rated ★ 1.0
StrangerRated ★ 4.5
Cooking with ParisRated ★ 3.0