Movies
Ratings
159
One Day, You Will Reach the SeaRated ★ 0.5
AnnihilationRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 5.0

The Family ManRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5

The Kirishima ThingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0