Series
Ratings
477
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0