Series
Ratings
23
The Art of SarahRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0

Cowboy BebopRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0