Movies
Ratings
34
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0

PunchRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5

The ThroneRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 5.0