Movies
Ratings
135
Project Hail MaryRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0

I Can SpeakRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0

The Con ArtistsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5

PonyoRated ★ 3.5