Series
Ratings
25
SherlockRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5

Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
NoragamiRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
The iDOLM@STERRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0