Series
Ratings
13
NANARated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
HumansRated ★ 3.5
HumansRated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0