Titles you rated

Stranger ThingsRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Political FeverRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5