Movies
Ratings
18
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0

SecretRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0

All About My WifeRated ★ 3.0

Scandal MakersRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 2.0

SunnyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5

A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 2.0