Series
Ratings
116
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Queen MantisRated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Physical: AsiaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
BargainRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Akudama DriveRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0

Crime SceneRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5