Series
Ratings
13
The Walking DeadRated ★ 1.5
MRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5