Titles you rated
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
GhastlyRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
One Missed Call 2Rated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 4.0
The WigRated ★ 3.0
VoiceRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 3.0
Scream 3Rated ★ 5.0
The Doll MasterRated ★ 3.0

Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 2.0
The OrphanageRated ★ 4.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0