Movies
Ratings
2590
A City of SadnessRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5

28 Years LaterRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

IncendiesRated ★ 5.0

HarbinRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 5.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SABAKANRated ★ 4.0