Series
Ratings
16
원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
원피스 5기Rated ★ 4.0
원피스 4기Rated ★ 4.5
원피스 3기Rated ★ 4.0

원피스 2기Rated ★ 4.0

원피스 1기Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0

Men on a MissionRated ★ 1.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 5.0