Series
Ratings
39
NoragamiRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0

Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0

Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
A Centaur's LifeRated ★ 1.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0

Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0