Series
Ratings
72
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
A Dream Within a DreamRated ★ 4.0
RebornRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5

Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Lost You ForeverRated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.0
GintamaRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Lighter and PrincessRated ★ 5.0

New Life BeginsRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
North & SouthRated ★ 4.0