Series
Ratings
52
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 3.0

You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0