Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0

Scandal MakersRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5

My Sassy GirlRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0