Series
Ratings
61
PhoenixRated ★ 4.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 0.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0

My GirlRated ★ 4.5

Rustic PeriodRated ★ 3.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 0.5
Fairy CommiRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.5