Movies
Ratings
395
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Monuments MenRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5

The PiratesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0

Source CodeRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 4.0