Movies
Ratings
1002
Whispering WaterRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 3.0

IrreversibleRated ★ 2.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0

Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5

EscapeRated ★ 2.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
MartyrsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.0