Series
Ratings
159
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5