Series
Ratings
385
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 5.0
Uncle SamshikRated ★ 2.0
King of Collectibles: The Goldin Touch Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Sons of AnarchyRated ★ 3.5
Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5