Titles you rated
I Am LegendRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5

Shrek 2Rated ★ 2.0
MulanRated ★ 2.5

The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5

The HostRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0

Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 2.0

The Art of SeductionRated ★ 2.0