Series
Ratings
774
The Lesson Is MurderRated ★ 2.0
Web of DeathRated ★ 3.0
The Age of InfluenceRated ★ 2.5
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 1.5
Death in the DormsRated ★ 3.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 5.0
Battle of FatesRated ★ 2.5
Betrayal: The Perfect HusbandRated ★ 3.5
Wild CrimeRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Wild Crime Season 1Rated ★ 3.0
I Am a KillerRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
I Am a StalkerRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
Star Trek: The Animated SeriesRated ★ 4.0
Star Trek: The Animated SeriesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0