Movies
Ratings
48
The Lion KingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0

Shrek 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0

PonyoRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 4.0

MinionsRated ★ 1.5
August RushRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0