Movies
Ratings
522
WindtalkersRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 2.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 3.0
On Her Majesty's Secret ServiceRated ★ 3.0

Fast & FuriousRated ★ 3.0
ThunderballRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
Game of DeathRated ★ 4.0
A View to a KillRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0