Series
Ratings
124
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
I Need a FairyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
NCIS: New OrleansRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
NCIS: New OrleansRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0