Movies
Ratings
17
A Melody to RememberRated ★ 2.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0

InsaneRated ★ 3.0

Time RenegadesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0

Phantom DetectiveRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 1.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0