Movies
Ratings
50
TitanicRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5

The Classified FileRated ★ 4.5

SecretRated ★ 5.0

Scandal MakersRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5