Movies
Ratings
407
Project Hail MaryRated ★ 4.0
El SurRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.0
HumintRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
The VerdictRated ★ 1.5
Hateshinaki ScarletRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Esper's LightRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0

100 MetersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Last WitnessRated ★ 4.5