Series
Ratings
163
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0

원피스 1기Rated ★ 4.0
Sorairo UtilityRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Negative Positive AnglerRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5

DAN DA DANRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 2.5

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Hey! BumboRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
How to Be ThirtyRated ★ 2.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0