Movies
Ratings
85
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0

Scandal MakersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0

Fast FiveRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0