Movies
Ratings
34
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0

When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 2.0

The ClassicRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0

R-PointRated ★ 1.0

HelplessRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0

SecretRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0