Series
Ratings
435
MindhunterRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0

At EighteenRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5