Series
Ratings
43
HealerRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
원피스 4기Rated ★ 5.0
원피스 5기Rated ★ 5.0
원피스 3기Rated ★ 5.0

원피스 2기Rated ★ 5.0

원피스 1기Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0