Titles you rated

Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.0
ManiacRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0