Movies
Ratings
251
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0

The HostRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Zack and Miri Make a PornoRated ★ 4.0
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
A Very Harold & Kumar ChristmasRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5