Titles you rated

InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0

My GirlRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 1.5
BigRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5