Series
Ratings
664
Shinso wa Mimi no NakaRated ★ 2.0
Watashi no Ojisan: WataojiRated ★ 3.5
Konkatsu TanteiRated ★ 3.5
Daughter Of LupinRated ★ 4.0
Rekishi Meikyuu kara no Dasshutsu~Real Dasshutsu Game X TV Tokyo~Rated ★ 2.0
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 1.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.5
익명탐정Rated ★ 2.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
Chef Is A Great DetectiveRated ★ 4.0
Keiji no ManazashiRated ★ 4.0
Nao-chan wa ShogakusannenseiRated ★ 3.5
Tokyo Hochi ShokudoRated ★ 3.5
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 2.5
Onna no Sensou: Bachelor Satsujin JikenRated ★ 3.0
Bullets, Bones and Blocked Noses Season 1Rated ★ 2.5
Momoiro Anzuiro SakurairoRated ★ 2.0
My Beautiful ManRated ★ 3.0
Hitori de Nomeru mon!Rated ★ 3.0