Movies
Ratings
95

Dancing QueenRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
Blood: The Last VampireRated ★ 0.5
300Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0

Ghost HouseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.0

Battle RoyaleRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.0