Movies
Ratings
311
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Space CowboysRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0

Secret ReunionRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0