Movies
Ratings
359
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5

Citizen of a KindRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0